Продавець Bioprud розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
11 відгуків
Екологічно чисті плавальні ставки.Біопруди
+380 (67) 403-24-98
+380 (93) 403-24-98
Bioprud.com.ua
Биоручьи., фото 2
Биоручьи., фото 3
Биоручьи., фото 2
Биоручьи., фото 2
Биоручьи., фото 3
  • Биоручьи., фото 2
  • Биоручьи., фото 3
  • Биоручьи., фото 4
  • Биоручьи., фото 5
  • Биоручьи., фото 6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Струмки.                                         

Рухома вода, як правило, більш приваблива, ніж статична і садовий водойму, без такого елемента як струмок часто здається нудним і одноманітним. Визначаючи напрямок течії і загальний маршрут струмка, можна використовувати наявний ухил ділянки або створювати штучно. Характерним прикладом рукотворного русла струмка може служити поєднання його з альпійською гіркою, рокарием або ландшафтною композицією подібного плану. Таке поєднання є єдино можливим для ділянки з плоским рельєфом. Струмок, як правило, є елементом ландшафтного дизайну саду, створеного в природному або пейзажному стилі, але можливо його використання при плануванні ділянки в регулярному стилі.

Плануючи і прокладаючи русло струмка, необхідно домагатися максимальної природності. Не рекомендується робити його прямим, набагато привабливіше виглядає звивистий, дзюркотливий струмочок, в якому вода то вирує на поворотах і порожках, то повільно тече практично на рівних, спокійних ділянках (плесах). Природніше і ефектніше виглядатиме струмок, який витікає з невеликого поглиблення, заповненого водою або скупчення декількох каменів.

Профіль струмка так само має важливе значення. Різні перепади висот, варьирующаяся ширина і глибина – дозволяють легко і швидко змінювати характеристики водного потоку. Так при укладанні в русло струмка гальки, природного каменю або інших матеріалів з'являється можливість швидко змінити ті чи інші характеристики русла, наприклад, створити новий поріг, змінити характеристики вже існуючого.

Гирло садового струмка зазвичай оформляється у вигляді плоского каменя, за яким вода плавно стікає в основний водойму, але можна зробити його і у вигляді водоспаду або, розділивши потік камінням на декілька рукавів (протока), імітувати річкову дельту.

Рідко, але іноді зустрічається варіантом облаштування струмка, що є реставрація чи переробка природного струмка, що протікає по ділянці. В даному випадку з'являються практично необмежені можливості для творчості і фантазії. Уважно спостерігаючи за будь річок, можна, при облаштуванні струмка, застосовувати такі елементи, як пороги, перекати, заводь з практично нерухомою водою, високі і болотисті береги пологі.

Фонтани.

Фонтани, як водоспади і каскади, є елементами декоративного оформлення ділянки. В класичному та найпростішому варіанті, фонтан це пристрій, який викидає у вертикальному напрямок струмінь води. У реальному житті у фонтанах використовують різну кількість стрімких потоків - іноді кілька десятків і навіть сотень, причому напрямок і малюнок траєкторії руху води, також мають велику різноманітність. Для створення хитромудрих форм водяного струменя, використовуються спеціальні насадки: одиночний розпилювач, вертушка, риб'ячий хвіст, дзвін, тюльпан та інші. Архітектура фонтанів воістину безмежна, досить часто, в ній зустрічаються справжні витвори мистецтва. Класичні типи фонтанів більше підходять до садам виконаним у регулярному стилі, але при бажанні і відповідних умовах, можливі варіанти використання їх у природному стилі оформлення ділянки.

Існують і інші типи фонтанів, у деяких з них, струмінь, як в каскадах, відразу падає вниз, наприклад у фонтанах, виконаних в середземноморському (пристінний) або японською (тсукубай ) стилі.

Садовий фонтан є дуже ефектним і популярним елементом декорування, оскільки поєднує візуальні, звукові і тактильні складові. Використання даного елемента, посилює позитивні враження, і додає емоцій будь-якого саду.

Водоспади.

Провести межу між каскадом, водоспадом і фонтаном досить важко. У розумінні обивателя водоспад це одноярусний уступ в руслі струмка або річки, з якого вода падає вертикально вниз або ковзає по вертикальній стінці, ледь її торкаючись. Таке визначення вірне, але занадто вузько, оскільки в природі існують і багатоярусні водоспади і певний синтез водоспаду і порогу, коли вода падає не зовсім вертикально, але завдяки високій швидкості течії і великим об'ємом води, що створюється, часом, видовище навіть більш вражаюче, ніж «класичний» водоспад.

В умовах земельної ділянки, водоспад зазвичай облаштовують у руслі струмка. Найчастіше струмок поділяють на окремі ділянки саме водоспадами. У гирлі струмка водоспад виглядає найбільш ефектно. Дуже ефектним виглядає водоспад в гирлі струмка. Однак, якщо існує завдання висадити у водойму латаття, необхідно мати на увазі, що його розміри повинні бути досить великі, оскільки ці чудові водяні рослини не виносять рухомої води і попадання бризок на листя.

Можливо пристрій пристінного водоспаду. В цьому випадку він буде чимось на зразок одноярусного каскаду або фонтану, з спадаючої вниз струменем, це залежить від загального стилю оформлення ділянки, наприклад в середземноморському стилі такий елемент є одним з основних.

У будь-якому випадку, незалежно від типу садового водоспаду, водяний потік, що падає з висоти, має свої унікальні якості. Переливаючись на сонці або в променях декортівной підсвічування в темний час доби, він заворожує погляд, а звуки шумного водяного потоку, можуть одночасно і заспокоювати і нагадувати про силу природи, мощі її стихії, з якою людина, як відомо, може насолоджуватися вічно.

Каскади.               

Зачастую на участке нельзя создать большой водоем или ручей, но очень хочется слушать звуки журчащей воды и наблюдать за переливающиеся на солнце водные струи. В этом случае лучшим решением будет обустройство каскада. Данный элемент, в классическом понимании представляет собой вертикальную стенку с горизонталь- ными площадками или очень крутую лестницу, в которой ступеньки являются резервуарами с водой и находятся они практически одна над другой, смещаясь на незначительное расстояние. Вода, за допомогою насоса подається на верхню площадку і далі поступово перетікає вниз, утворюючи свого роду ступінчастий водоспад. Розміри водяного каскаду можуть бути будь-якими, але, як правило, його висота обмежена висотою стіни, у якій він влаштований, а ширина не повинна бути більше половини висоти.

   Чаще остальных каскад пристраивают к одной из стен дома, вариантов выполнения таких (пристенных) каскадов существует великое множество, кроме того, возможно совмещение каскада с ручьем. В этом случае получается своего рода синтез ручья и нескольких водопадов, расположенных в его русле, желательно при этом на каждом перепаде высоты течения воды менять направление русла для придачи всей композиции в целом более естественного вида.

Як і у випадку з струмком необхідним елементом садового каскаду є насос. Підбір насоса здійснюється за його витратно-масових характеристиках і створюваному натиску індивідуально по кожному виду каскаду окремо.

Основні
Вид водоймиКаскад, Ставок, Струмок, Водоспад
Вибір надаваних послугОбслуговування, Проектування, Будівництво, Реставрація, Чистка
  • Ціна: від 5 000 ₴/кв.м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner